Zwroty

Chcesz dokonać zwrotu? To żaden problem!

W ciągu 14 dni od odebrania zamówienia, możesz skorzystać ze swojego prawa do odstąpienia od umowy i zwrócić zamówione produkty bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

01

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz odstąpienia od umowy

02

Wyślij formularz

Wypełniony i podpisany formularz wyślij do nas na adres email: [email protected]

03

Wyślij produkty

Odeślij zamówione produkty na adres:

MED-LEK LAB
ul. Sidorska 105
21-500 Biała Podlaska

Kiedy otrzymasz zwrot środków?

Zwrot otrzymasz w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas zwróconych produktów, po pozytywnym zweryfikowaniu przez nas Twojej przesyłki.

Jak otrzymasz zwrot środków?

Środki zwrócimy w taki sam sposób, jakiego użyto do opłacenia zamówienia lub w sposób wskazany w formularzu odstąpienia. Jeśli za zamówienie zapłacono kurierowi przy odbiorze, środki zwrócone zostaną na numer konta podany w formularzu zwrotu.

MED LEK LAB

Pamiętaj!

Zwrotowi podlega równowartość ceny zwracanych produktów oraz koszty doręczenia zamówienia do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji dostawy. Zwracane produkty wysyłane są na koszt klienta (klient ponosi koszt wysyłki kurierskiej - 10-15 zł) - nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem. Zwrócić można tylko fabrycznie zamknięte produkty Jeśli zwracany jest produkt składający się z kilku sztuk, należy zwrócić wszystkie jego sztuki.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do produktów:

ulegających szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności do użycia dostarczanych w zapieczętowanych opakowaniach, jeśli zostały otwarte i nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych*

*W przypadku otwarcia produktu i stwierdzenia jego wady, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Reklamacje można składać mailowo [email protected].

Otrzymaj 10% rabatu

Wpisz numer kontaktowy - otrzymasz kod rabatowy -10% - zostanie automatycznie dopisana zniżka do Twojego zamówienia.