Zwroty

Chcesz dokonać zwrotu? To żaden problem!

W ciągu 14 dni od odebrania zamówienia, możesz skorzystać ze swojego prawa do odstąpienia od umowy i zwrócić zamówione produkty bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

01

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz odstąpienia od umowy

02

Wyślij formularz

Wypełniony i podpisany formularz wyślij do nas na adres email: [email protected]

03

Wyślij produkty

Odeślij zamówione produkty na adres:

MED-LEK LAB
ul. Sidorska 105
21-500 Biała Podlaska

Kiedy otrzymasz zwrot środków?

Zwrot otrzymasz w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas zwróconych produktów, po pozytywnym zweryfikowaniu przez nas Twojej przesyłki.

Jak otrzymasz zwrot środków?

Środki zwrócimy Ci w taki sam sposób, jakiego użyłaś do opłacenia zamówienia lub w sposób wskazany w formularzu odstąpienia. Jeśli za zamówienie płaciłaś kurierowi przy odbiorze, środki zwrócimy Ci na numer konta podany w formularzu zwrotu.

MED LEK LAB

Pamiętaj!

zwrotowi podlega równowartość ceny zwracanych produktów oraz koszty doręczenia zamówienia do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji dostawy zwracane produkty wysyłasz do nas na swój koszt - nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem zwrócić możesz tylko fabrycznie zamknięte produkty jeśli zwracasz produkt składający się z kilku słoików, należy zwrócić wszystkie słoiki

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do produktów:

ulegających szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności do użycia dostarczanych w zapieczętowanych opakowaniach, jeśli zostały otwarte i nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych*

*W przypadku otwarcia produktu i stwierdzenia jego wady, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Reklamacje można składać mailowo [email protected].

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia.